FÖLDRAJZ és KÉMIA munkafüzetek rendelése
2021-09-14
„Szülőföldön magyarul“ nevelési, oktatási, valamint tankönyv- és taneszköz támogatás, 2020/2021-es tanévre
2021-09-14
Minden elem

MEGHíVÓ: a XIV. Harmos Károly Képzőművészeti Pályázat és Kiállítás

2021. szeptember 24-én, Pozsonyban kerül sor

a XIV. HARMOS KÁROLY KÉPZŐMŰVÉSZETI pályázat és kiállítás ünnepélyes megnyitójára.

 

A rendezvényen való részvételre a díjazott gyermekek és felkészítőik /illetve hozzátartozóik/ kaptak meghívást a megadott e-mail címükre. A meghívottak névsora a tájékoztatónk alatt a táblázatban olvasható.

Az érintettek a regisztrációt az alábbi linkre kattintva érhetik el:

https://forms.gle/kMcy9g1cYuzxvmRA9 

 

Amennyiben nem tudnak személyesen megjelenni az ünnepi eseményen, a díjazott gyermek/diák és a felkészítő emléklapját postázzuk a megadott címükre a díjátadó után!

A rendezvényre csak a díjazott gyermekek és felkészítőik /illetve hozzátartozóik/ kapnak meghívást.

Amennyiben a regisztráció után nem kapja meg az e-mailt a válaszaival, kérjük,  ismételje meg a regisztrációt!

FIGYELEM!

A járványügyi helyzet aktuális korlátozásait figyelembe vesszük, ezért a rendezvényt érintő szervezési változásokat azonnal tudatjuk az érintettekkel!

Szeretettel várjuk meghívott díjazottjainkat az ünnepi eseményre!

 

I.kategória díjazott gyermekei és felkészítői

Alkotó gyermek Intézmény Helység Felkészítő
Buzgó Tristán Szent Teréz Anya Katolikus Óvoda Nagymegyer Ollári Hozman Zsanett
Gallai Cintia Óvoda Perbete Pinke Gabriella
Strakoš Karin Osztényi Leander Alapiskola és Óvoda Sókszelőce Hozlár Veronika
Szilágyi Flórián Osztényi Leander Alapiskola és Óvoda Sókszelőce Hozlár Veronika
Vajkó Kincső Csenge Óvoda, Daxner utca Fülek Gyetvai Zsuzsanna
Varga Lilla Alapiskola és Óvoda Nádszeg Kocskovics Gitta

 

II.kategória díjazott tanulói és felkészítői

Alkotó gyermek Intézmény Helység Felkészítő
Bara Zsombor Jókai Mór Alapiskola Komárom Jókai Éva
Bednár Gábor Corvin Mátyás Alapiskola Gúta Marafkó Klór Ildikó
Buchta Anna Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság Bóna Tímea
Édes Ábel Alapiskola Deáki Szalóci Eleonóra
Gálffy Levente Móricz Zsigmond Alapiskola és Óvoda Diósförgepatony Mészáros Anikó
Hakszer Dóra Gregorovits Lipót MTNY Alapiskola Jóka Kántor Rőth Ilona
Horváth Alex Ferdinand Osztényi Leander Alapiskola és Óvoda Szelőce Mészáros Vicsápi Gabriella
Hrabovská Petra Corvin Mátyás Alapiskola Gúta Marafkó Klór Ildikó
Izsáki Titanilla Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin
Juhász Beatrix Alapiskola Bély Bély Tótok Ilona
Kisantal Panni Kármán József Alapiskola és Óvoda Losonc Anderko Andrea
Kósa Noémi Endrődy János Alapiskola Muzsla Benko Mária
Kürthy Orsolya Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság Bóna Tímea
Levčák Petra Jókai Mór Alapiskola Komárom Jókai Éva
Nagy Sándor Jókai Mór Alapiskola Komárom Jókai Éva
Páll Fanny Blanka II.Koháry István Alapiskola Fülek Tóth Mónika
Révész Enikő Pongrácz Lajos Alapiskola Ipolyság Bóna Tímea
Sánta Ráhel Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin
Skladivík Noel Kármán József Alapiskola és Óvoda Losonc Anderko Andrea
Vas Miklós Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin

 

III. kategória díjazott tanulói és felkészítői

Alkotó gyermek Intézmény Helység Felkészítő
Bábi Noémi Kóczán Mór Alapiskola Csilizradvány Kovács Ildikó
Bohus Barbara Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság Szikora Andrea
Botos René Alapiskola és Óvoda Ragyolc György Henrietta
Cintula Júlia Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin
Kacz Zsófia II.Rákóczi Ferenc Alapiskola Gúta Navrátil Tímea
Kacz Zsófia II.Rákóczi Ferenc Alapiskola Gúta Navrátil Tímea
Lomen Zsófia Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság Szikora Andrea
Molnár Pál Dániel Bartók Béla Alapiskola Nagymegyer Fábik Erzsébet
Mórocz András Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin
Pintér Laura Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin
Rosičková Kincső Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin
Táborská Dominika Janiga József Művészeti AI Nagymegyer Fábik Erzsébet
Urbánek Petra Kossányi József AI és Óvoda Szentpéter Pócsa Ágnes
Visnyei Alexandra Marianum Egyházi Iskolaközpont Komárom Vas Katalin

 

IV.kategória díjazott diákjai és felkészítői

Alkotó gyermek Intézmény Helység Felkészítő
Bakó Cynthia Közgazdasági és Pedagógiai Szakközépiskola Szenc Pongrácz Flóra
Hőnyi Rebeka Közgazdasági és Pedagógiai Szakközépiskola Szenc Pongrácz Flóra
Jakab Erika Műszaki Szakközépiskola Komárom Misák Adriana
Kiss Abigél Közgazdasági és Pedagógiai Szakközépiskola Szenc Pongrácz Flóra
Kiss Loretta Közgazdasági és Pedagógiai Szakközépiskola Szenc Pongrácz Flóra
Molnár Bianka Közgazdasági és Pedagógiai Szakközépiskola Szenc Pongrácz Flóra
Tamás Laura Kereskedelmi Akadémia Rimaszombat Kovács Ildikó

 

V. kategória díjazott tanulói és felkészítői

Alkotó gyermek Intézmény Helység Felkészítő
Busa Károly Magyar Tannyelvű Speciális Alapiskola Rimaszécs Bettes Eszter
Csicsó Giulio Speciális Alapiskola Komárom Wágner Ivett
Hudák Martin Alapiskola, Szepsi Szepsi Papp Andrea
Janová Laura Közös Igazgatású Iskola Királyhelmec Hajdu Silvia
Komáromi Attila Speciális Alapiskola Dunaszerdahely Púzser Andrea
Lakatos Eduardo Speciális Alapiskola Ógyalla /Naszvad/ Darida Szilvia
Lakatos Margit Speciális Alapiskola Komárom Wágner Ivett
Rováč Tamás Speciális Alapiskola Komárom Wágner Ivett